Wygrajmy remont świetlicy!

Runda ruszyła już na dobre, czas więc najwyższy na kolejny konkurs dla szkół! Tym razem nagrodą w rywalizacji najmłodszych fanów TSP będzie remont szkolnej świetlicy! 

Najmłodsi kibice Podbeskidzia na meczach na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej zawsze stają na wysokości zadania licznie i głośno dopingując z trybun swych ulubieńców. Potwierdzali to już wielokrotnie chętnie odpowiadając na nasze zabawy wzywające do dopingu piłkarzy TSP. Czas więc najwyższy na kolejny konkurs, w której nagrodzić możemy te grupy, które najliczniej stawiają się na ligowe mecze Górali. Zabaw skierowana jest do szkół podstawowych i gimnazjalnych z Bielska-Białej i okolic.  Do wygrania remont szkolnej świetlicy, więc gra jest warta świeczki!

Zasady zabawy

Zasady są proste i świetnie znane, bo oparte na poprzednich tego typu zabawach. Do konkursu zapisać mogą się zorganizowane grupy szkolne (szkoły podstawowe oraz gimnazja) i najzwyczajniej w świecie pojawiać się na najbliższych meczach Podbeskidzia w Bielsku-Białej w jak największej liczbie. Każda osoba z danej grupy (do 18 roku życia) będzie oznaczała jeden punkt do ogólnej klasyfikacji. Dla przykładu: jeśli na najbliższym meczu ze Stomilem Olsztyn Szkołę Podstawową X będzie reprezentować 50 osób to za to spotkanie otrzyma ona 50 punktów! Zabawa trwać będzie do końca obecnych rozgrywek! 

Nagroda

W nagrodę, zwycięska szkoła dzięki współpracy klubu z firmami Admar i Leroy Merlin będzie mogła przeprowadzić remont szkolnej świetlicy! 

Informacje

Formularz i szczegóły zgłoszeń znajdziecie TUTAJ

Więcej informacji pod numerem tel: 537 401 103

Regulamin

Regulamin zabawy znajdziecie TUTAJ

MENU