22.04.2017

Wyniki rezerw i drużyn Akademii

W sobotę trzy drużyny młodzieżowe rozegrały swoje spotkania, a także drużyna rezerw Podbeskidzia, która mierzyła się z liderem IV ligi LKS-em Bełk.Podopieczni Pawła Łosia pewnie pokonali UKS Ruch Chorzów i zapewnili sobie utrzymanie co najmniej sześciopunktowej przewagi nad grupą pościgową w I lidze wojewódzkiej juniorów. Mniej szczęścia mieli juniorzy młodsi, którzy ulegli na własnym boisku Tyskiemu Sportowi 2:4. Trzy punkty z wyjazdu do Wodzisławia Śląskiego przywieźli zawodnicy z rocznika 2001, którzy nie dali szans Odrze i wygrali 3:0. Niestety bez punktów wracają do Bielska-Białej zawodnicy TSP II, w szlagierze kolejki Górale wysoko przegrali z liderem rozgrywek LKS-em Bełk 0:3. Już do przerwy gospodarze prowadzili 1:0 po golu, którego autorem był Piotr Bysiec, po przerwie z rzutu karnego podwyższył Rafał Wybierak, na pięć minut przed końcowym gwizdkiem wynik ustalił Łukasz Spórna.IV liga, grupa 2.
LKS Bełk - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3:0 (1:0) I liga wojewódzka juniorów A1:
UKS Ruch Chorzów – TS Podbeskidzie 1:4 (0:1)
Bramki: Damian Oczko, Kacper Gach, Filip Matuszczyk, Sebastian SmolarzI liga wojewódzka juniorów mł. B1:
TS Podbeskidzie 2000 – Tyski Sport S.A. 2:4II liga wojewódzka juniorów mł. B1:
Odra Wodzisław Śląski – TS Podbeskidzie 2001 0:3 (0:0)
Bramki: Bartosz Kocoń (dwie), Szymon Nowak