Zeszyt małego górala

Na biurku każdego ucznia musi znaleźć się Zeszyt Małego Górala! Załóż zeszyt, bądź obecny na meczu, zbieraj pieczątki i wygraj nagrodę!

Dla najmłodszych kibiców Górali, którzy systematycznie uczęszczają na mecze swych ulubieńców na Stadionie Miejskim mamy świetną zabawę! Każdy kto będzie chciał wziąć w niej udział, będzie musiał założyć specjalny zeszyt - Zeszyt Małego Górala (znajdziecie go w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park). Do tego zeszytu, każdy uczestnik zbierać będzie pieczątki za obecność na domowych spotkaniach Podbeskidzia przy Rychlińskiego. Poza tym, w rubryce pod każdym meczem Młody Góral będzie zapisywał - krótko, w dwóch zdaniach - swoje wrażenia na temat tego, co spotkało go w tym dniu na stadionie. Wzór wypełnienia zeszytu znajdziecie na dole strony. 
Po zakończeniu sezonu ogłosimy zwycięzców!

Nagrodą w konkursie jest udział w wyjątkowym, otwartym treningu drużyny TS Podbeskidzia na Stadionie Miejskim. Będzie to niepowtarzalna  możliwości dla Młodych Górali spotkania swojego idola-zrobienie zdjęcia czy zdobycia autografu.


Chcecie więcej informacji? Sprawdźcie zasady naszej zabawy i bierzcie się do roboty! W rundzie wiosennej zabawa trwa!

ZASADY ZABAWY :
1. Zabawę zaczynamy na meczu z Olimpią Grudziądz (13.09.17), a kończymy po meczu z Odrą Opole (12-13.05.18).
2. Zabawa skierowana do dzieci do 16  roku życia, które kupią bilet/karnet na sektorze rodzinnym/szkolnym.
3. Każde dziecko, które będzie obecne na meczu musi zdobywać pieczątki za obecność. Należy zdobyć w zeszycie 14 pieczątek, po jednej z meczu ligowego lub pucharowego.
4. Pieczątki należy zbierać w klubowym zeszycie, który dostępny jest w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park.
5. Jak prowadzić zeszyt Małego Górala?
Wzór wypełnienia:
a. Zeszyt należy zatytułować podpisać imieniem,nazwiskiem i peselem Małego Górala, dodatkowo należy również podać dane rodzica/ opiekuna i nr kontaktowy rodzica/ opiekuna.
b. Przy każdym dniu meczowym Mały Góral zanotuje (1 kartka to 1 mecz TS Podbeskidzie na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej) :
- numer kolejki
- datę meczu
- rywala
- wynik
- strzelca/strzelców bramek 
- w dwóch zdaniach opisze swoje wrażenia z meczu.
c. Zdobędzie pieczątkę w specjalnie wydzielonym miejscu.
Pieczątkę przybija klubowa maskotka - Beskidek na sektorze rodzinnym tylko w I połowie meczu na Stadionie Miejskim. Szukaj Beskidka na sektorze rodzinnym i poproś o pieczątkę!
Pieczątkę można zdobyć tylko na sektorze na meczu.
Po zdobyciu 14 pieczątek w zabawie, zeszyty należy składać po zakończonym meczu 21.kolejki z Odrą Opole w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w C.H Gemini Park w terminie do dnia 15.05.2018 .
8. Wygrywa 50 poprawnie uzupełnionych zeszytów złożonych w naszym sklepie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń,w przypadku niepoprawnie uzupełnionego zeszytu zostanie on wykluczony z listy zwycięzców, a jego miejsce zajmie kolejny Młody Góral, który jest w kolejce. Ogłoszenie zwycięzców 18.05.2018. 

Nagrodą w konkursie jest udział w wyjątkowym, otwartym treningu drużyny TS Podbeskidzia na Stadionie Miejskim. Będzie to niepowtarzalna  możliwości dla Młodych Górali spotkania swojego idola-zrobienie zdjęcia czy zdobycia autografu.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Nie zwlekaj! Załóż swój zeszyt i już na najbliższym meczu zdobądź pieczątkę!

MENU