Zgarda nowym Góralem!

23-letni pomocnik podpisał z Podbeskidziem 2-letnią umowę. 

Szymon Zgarda przez dwa ostatnie lata występował w GKS-ie Bełchatów na zapleczu Ekstraklasy oraz w II Lidze. W zespole z Bełchatowa rozegrał równo 50 spotkań i strzelił 5 bramek. 23-latek pierwsze kroki w piłce stawiał w Przemysławie Poznań, po czym jako wyróżniający się młody piłkarski adept szybko trafił do Lecha. Tam przeszedł przez niemal wszystkie szczeble piłkarskiego zaawansowania grając w drużynach juniorskich. Występował również w Młodej Ekstraklasie i mimo że pukał do bram pierwszego zespołu nie udało mu się w Kolejorzu zadebiutować. Zanim trafił do GKS-u występował jeszcze na zapleczu Ekstraklasy w Widzewie Łódź oraz Miedzi Legnica. 
Środkowy pomocnik podpisał dwuletni kontrakt. 

Po 30 czerwca zostałem wolnym zawodnikiem, skończyła mi się umowa z GKS-em Bełchatów. Trafiłem do Podbeskidzia i myślę, że gra w Bielsku-Białej to dla mnie najlepszy kierunek. 
Rywalizacji się nie boję, po to tu jestem żeby walczyć, żeby podjąć to wyzwanie. Nazwiska są mocne, ekstraklasowe, ale ja spokojnie podchodzę do tematu i wiem, że sobie poradzę. Liczę na regularną grę. - po podpisaniu powiedział nowy nabytek TSP. 

Witamy w zespole! 

MENU