Zostań skautem!

Jesteś trenerem, instruktorem piłkarskim? Piłka nożna w regionie nie ma przed Tobą tajemnic? Uważasz, że potrafisz dostrzec utalentowanych zawodników? Podejmij współpracę z Podbeskidziem!

TS Podbeskidzie, jako klub całego regionu szczególną uwagę przykłada do przeszukiwania lokalnego rynku piłkarskiego w celu wychwytywania uzdolnionych zawodników. Wydatnie pomaga w tym sieć klubów partnerskich, które w ramach umowy mają możliwość proponowania uzdolnionych zawodników do Podbeskidzia.

Aby jeszcze staranniej wyszukiwać młodych i utalentowanych zawodników, którzy mogliby zasilić zespoły Podbeskidzia zachęcamy do współpracy trenerów, instruktorów biorących udział w rozgrywkach regionalnych i znających lokalny rynek piłkarski.

Jeżeli chcesz pomóc zawodnikom z regionu przebić się do profesjonalnego klubu, a samemu sprawdzić się jako poszukiwacz talentów dla Podbeskidzia skontaktuj się z nami!

Prześlij swoje CV na adres skauting@tspodbeskidzie.pl – odezwiemy się do wybranych osób, z którymi nawiążemy współpracę.

Być może właśnie teraz zaczęła się Twoja piłkarska przygoda! Dołącz do nas!

MENU