[POLSKA-UKRAINA]: Bilety stacjonarnie od 13.11

W związku z uchwałą Sejmu, która ustanowiła tegoroczny dzień 12 listopada dniem wolnym od pracy, sprzedaż stacjonarna biletów na mecz Polska - Ukraina rozpocznie się od wtorku 13 listopada.

Towarzyski mecz reprezentacji młodzieżowych do lat 20 Polski i Ukrainy odbędzie się 19 listopada o godzinie 19:00  na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej! Bilety można kupić już dziś!
Sprzedaż prowadzona jest przez system biletowy TS Podbeskidzie, który jest wykorzystywany do sprzedaży meczów ligowych, w ten sam sposób odbywała się sprzedaż biletów na marcowy mecz Polska - Anglia. Zakupu można dokonać na stronie bilety.tspodbeskidzie.pl wybierając odpowiedni mecz z kalendarza imprez.

Dziś została uruchomiona sprzedaż internetowa - 13 listopada sprzedaż rozpocznie się również w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park oraz w kasach biletowych na Stadionie Miejskim wg harmonogramu podanego w następnych komunikatach. 

Każdy bilet na mecz Polska - Ukraina kosztować będzie 10 zł.  Za wyjątkiem wejściówek dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz ich opiekunów, którzy wejdą za darmo.

CZY KARTA KIBICA JEST WYMAGANA ?

Karta kibica nie jest wymagana - podstawą wejścia na stadion jest złożenie profilu kibica (internetowo lub w kasie przy pierwszym zakupie biletu) oraz bilet.

CO TO JEST PROFIL KIBICA ?

Profil kibica to imię, nazwisko, numer pesel i miasto zamieszkania.

GDZIE I JAK MOŻNA ZAKUPIĆ BILET NA MECZ ?

Bilety można zakupić internetowo od 05.11.2018 r. oraz stacjonarnie od 12.11.2018 r. w Oficjalnym Klubowym Sklepie w Gemini Park oraz w kasach stadionowych od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz przy ul. Żywieckiej w dniu meczu od godziny 10. Kasa znajduje się na przeciwko sklepu Intermarche.

CO JEST WYMAGANE DO ZAKUPU BILETU? 

Do zakupu biletu wymagany jest dowód osobisty, a w przypadku obcokrajowca paszport.

PRZY INTERNETOWEJ REJESTRACJI PODAŁEM ZŁY EMAIL/PESEL I NIE MOGĘ ZAREJESTROWAĆ PROFILU ANI OTWORZYĆ LINKA AKTYWACYJNEGO.

W takiej sytuacji należy zadzwonić na nr +48 604 279 779

CZY ZAŁOŻENIE PROFILU JEST PŁATNE ?

Założenie profilu jest bezpłatne.

CZY MOGĘ KUPIĆ BILET INNYM OSOBOM ?

Tak, jeżeli osobie kupującej znane są dane potrzebne do profilu kibica.

CZY DZIECKO POTRZEBUJE BILET?

Tak, każde dziecko potrzebuje bilet na mecz, a co z tym idzie założony profil kibica. Dzieci do lat 5 mają bilety darmowe.

CZY PRZYSŁUGUJĄ ULGI OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM?

Osoby na wózkach inwalidzkich wraz z opiekunami mogą otrzymać bilet darmowy wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej. 

KIEDY I GDZIE MOGĘ DOKONAĆ ZWROTU BILETU ?

Aby zwrócić bilet,najpóźniej dzień przed meczem należy złożyć formularz zwrotu w Oficjalnym Klubowym Sklepie w Gemini Park lub w kasach stadionowych przy ul. Żywieckiej.

CZY OSOBA TRZECIA MOŻE ZWRÓCIĆ MÓJ BILET?

Nie, zwrotu może dokonać tylko osoba której dane widnieją na bilecie.

GDZIE MOGĘ UZYSKAĆ DODATKOWE INFORMACJE?

Prosimy o zapytania mailowe na adres bilety@tspodbeskidzie.pl lub telefonicznie: +48 604 279 779 

MENU