Newsy
30.11.2019

Komor: Żałujemy, że nie wygraliśmy tego meczu

Aleksander Komor po meczu podsumował boiskowe wydarzenia i rundę jesienną.

Żałujemy, że nie wygraliśmy tego meczu. Jednak jeśli mamy szukać pozytywów to cieszy, że do końca walczyliśmy o te punkty. Myślę, że przegraliśmy początkiem spotkania. Słabo weszliśmy w mecz. Pierwsze piętnaście minut było kluczowe, straciliśmy dwie bramki i mimo tego, że goniliśmy cały czas, nie udało się. Myślę, że może jeżeli pierwsza połowa potrwałaby dłużej to udałoby się wcisnąć jeszcze jedną bramkę. W drugiej połowie mecz się zdecydowanie otworzył, więcej przestrzeni, w końcówce czerwona kartka. Bardzo chcieliśmy przynajmniej wyrównać. Niestety, nie udało się.

Pytanie o indywidualny występ:

Miałem kilka sytuacji, że zagrałem piłkę w boczne sektory, a ja wchodziłem w pole karne z nadzieją, że piłka mnie trafi. To też wynikało z tego, że Stal się bardzo nisko cofnęła. Musieliśmy też z Kornelem wysoko wprowadzać futbolówkę, szukaliśmy sposobu na rywala.

Podsumowanie rundy:


Ogólnie rzecz biorąc była to udana runda, jesteśmy w czubie. Tak samo patrząc, mamy lepsze mecze bezpośrednie, choćby właśnie z Mielcem. Niedosyt jednak pozostaje po tym meczu. Jest to ostatnie spotkanie, a chcieliśmy to wygrać.

powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 32

VS

15.07.2020, godz: 18:10, Stadion Miejski w Bielsku-Białej