Stadion
Stadion MOSiR w Radomiu

JUŻ W SOBOTĘ O 18 GRAMY U SIEBIE Z JASTRZĘBIEM! WSZYSCY NA STADION! DO ZOBACZENIA!

Koniec meczu

AAAAAAAAAAAAAAAA! KONIEC!!!!!!!! WYGRYWAMY 3:1!!!!!!!! PRZERYWAMY SERIĘ 7 ZWYCIĘSTW RADOMIAKA!!!!!!!

94 min
 Zmiana -  Łukasz Sierpina (K) -  Damian Hilbrycht

Ostatnia zmiana w TSP.

94 min

94 min
 Żółta kartka - Adam Banasiak
93 min

FIGIEL URUCHOMIŁ MARTINA, KTÓRY PRZEPCHNĄŁ OBROŃCĘ, URWAŁ SIĘ SAM NA SAM I WYKOŃCZYŁ AKCJĘ!

93 min
 Gol - Iván Martín

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! IVAN MARTIN!!!!!!!!!! MAMY TO!!!!!!!!!!11

92 min

Trener gospodarzy ukarany czerwoną kartką. Jest gorąco!

92 min
 Żółta kartka - Łukasz Sierpina (K)

Nasz kapitan ciągnął za koszulkę uciekającego zawodnika.

91 min
 Rzut rożny

Korner dla Podbeskidzia.

91 min

Sędzia dolicza 4 minuty.

89 min

Figiel sprzed pola karnego, ale piłka ląduje w rękach Kochalskiego.

85 min

Chrakterystyczny obraz gry. Podbeskidzie kradnie cenne sekundy, a Radomiak próbuje odpowiedzieć na 2:2.

83 min
 Zmiana -  Meik Karwot -  Adam Banasiak

Ostatnia zmiana w Radomiaku.

82 min

Niewiele zagrożenia z tego kornera. Wyjaśnił Kochalski.

81 min
 Rzut rożny

Tym razem oddech dla TSP. Mamy korner.

80 min

Leandro wrzucał piłkę na daleko, tam odnalazł się jeden z zawodników Radomiaka, ale piłkę wybił Osyra.

79 min
 Rzut rożny

Kolejny rzut rożny gospodarzy.

78 min
 Zmiana -  Karol Danielak -  Iván Martín

Druga zmiana w TSP.

77 min

Fatalne rozegranie kornera. Piłka bez kontaktu opuściła boisko.

76 min
 Rzut rożny

Robi się gorąco. Rzut rożny dla Radomiaka.

73 min
 Gol - Damian Nowak

Niestety. Szybka akcja Radomiaka, dogranie do środka na zamykającego Nowaka, który wpakował piłkę do pustej bramki.

72 min
 Żółta kartka - Damian Nowak

Zmiennik Radomiaka ukarany żółtą kartką.

71 min

Uff! Ależ teraz było groźnie. Uderzał Makowski, a dwóch naszych stoperów rzuciło się do obrony. Dalej prowadzimy 2:0.

67 min
 Zmiana -  Jakub Bieroński -  Mateusz Sopoćko

Pierwsza zmiana w TSP. Młodzieżowiec za młodzieżowca.

65 min

KONTRA BIELSZCZAN! Figiel uruchomił Sierpinę, który spróbował dogrania w pole karne, tam odnalazł się... Komor! Ten niestety minął się z futbolówką. Wielka szkoda.

64 min
 Rzut rożny

Korner dla gospodarzy.

62 min

Teraz uderzenie gości blokował Jaroch. Brawo!

61 min
 Zmiana -  Mateusz Michalski -  Damian Nowak

Na boisko wchodzi były zawodnik Podbeskidzia. Druga zmiana gospodarzy.

59 min

Uffff... Teraz dobry drybling Leandro, ten zakręcił naszymi obrońcami, na szczęście jego uderzenie było bardzo niemrawe.

56 min

Bardzo niewiele dzieje się w drugiej połowie. Świetnie, że w od rozpoczęcia drugiej części Górale są zabójczo skuteczni. Oby teraz kontrolować przebieg spotkania. Radomiak jakby bezzębny.

53 min
 Żółta kartka - Dawid Abramowicz

Bardzo brzydki faul Abramowicza na Jarochu. Sędzia używa żółtego kartonika.

50 min

Fatalny kiks jednego z zawodników Radomiaka. Gracz gospodarzy zagrał do Roginicia, który pognał w stronę bramki i uruchomił oskrzydlającego go Sierpinę, a nasz kapitan bezbłędnie pokonał lewą nogą Kochalskiego. BRAWO TSP!

50 min
 Gol - Łukasz Sierpina (K)

GOOOOOOOOOOOOOOOL! SIERPIK!!!!!!!!! 2:0!!

Początek drugiej połowy

Rozpoczynamy drugą połowę.

Zmiana -  Maciej Górski -  Michał Kaput

Pierwsza zmiana w Radomiaku.

Frekwencja na meczu: 3885.

Z okolic szatni słychać gwizdek sędziego. Zaraz zaczynamy drugą część spotkania!

Koniec pierwszej połowy

Źle rozegrany stały fragment. Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0.

48 min

I cały czas atakuje Radomiak. Rzut wolny z okolic narożnika boiska.

47 min

Ufff! Niech ta połowa się kończy. Radomiak pognał z kontrą, Michalski dograł do kończącego akcję Leandro, który na szczęście nieznacznie się pomylił.

46 min

Gorąco teraz było pod bramką Bielszczan, ale piłka pod wpływem silnego wiatru płata figle gospodarzom.

45 min

42 min

Górale mieli rzut wolny. Dobre dośrodkowanie Sierpiny, które zamykał Komor, na nasze nieszczęście na posterunku Kochalski.

41 min

Wieje dziś bardzo silny wiatr, co ma widoczny wpływ na zachowanie piłki.

38 min

Było groźnie, ale piłka "zeszła" Abramowiczowi z nogi i ten skiksował.

37 min
 Rzut rożny

Piłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

37 min

Groźny rzut wolny Radomiaka. Około 30 metrów do bramki TSP.

35 min

Na dobrą pozycję wychodził Michalski, ale sędzia boczny podniósł chorągiewkę - spalony.

32 min

Niecelna wrzutka Makowskiego. Od bramki Leszczyński.

30 min

Mecz wznowiony. Gramy dalej.

29 min

Mecz przerwany na kilka chwil ze względu na zadymienie, które wynikło z oprawy Radomiaka.

27 min

Dużo się dzieje w tym meczu! Tym razem Komor swoim ciałem obronił strzał gospodarzy.

25 min

Co za piłka Bierońskiego! Ten kapitalnie mięciutkim zagraniem uruchomił Rakowskiego, który w dobrej sytuacji spudłował o centrymetry... Co tu się dzieje!

23 min

ANALOGICZNA SYTUACJA! Roginić został wypuszczony za obrońców, stanął w sytuacji sam na sam, ale za bardzo zwolnił akcję i defensorzy poradzili sobie z naszym napastnikiem. Szkoda!

22 min

Sierpina wypuścił urywającego się Roginicia, który w sytuacji sam na sam podciął piłkę i pokonał golkipera gospodarzy. Chorwat 6 gol!

21 min
 Gol - Marko Roginić

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! MARKOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!! 1:0!!

19 min

Teraz świetna akcja TSP! Lewą stroną pomkął Sierpina, który dograł na nadbiegającego Roginicia, tam o centrymetry minął się Chorwat, piłka jednak trafiła do Danielaka, który wystawił piłkę Jarochowi. Nasz boczny obrońca uderzył w defensora Radomiaka i do piłki ostatecznie dopadł Bieroński, który uderzył w Kochalskiego. Brawo!

17 min

Szykuje się oprawa kibiców Radomiaka. Tekst: "Wiedziemy prym, jeden za drugim idzie jak w dym".

14 min

Warto zauważyć, że wyżej jest dziś ustawiony Figiel, który bardziej niż zwykle angażuje się do akcji ofensywnych.

13 min

Kąśliwe uderzenie Figiela sprzed pola karnego, obok bramki Radomiaka.

12 min

Za nami pierwsza groźniejsza akcja TSP. Piłkę w boczny sektor otrzymał Danielak, który zgrał do Figiela, ten odegrał do Jarocha, który na około 25 metrach przed bramką Kochalskiego pokusił się o drybling i niestety stracił futbolówkę.

8 min

Zagranie Michalskiego do Leandro, który próbował wrzucić, ale na posterunku był Jaroch. Dalej wysoko Radomiak.

7 min

Niebezpieczny faul Osyry na około 35 na wprost bramki Leszczyńskiego.

4 min

Na sektorze gości zameldowało się około 20 kibiców Podbeskidzia.

4 min

Jeden z defensorów bielszczan wybijał piłkę, która leciała w stronę naszej bramki.

3 min
 Rzut rożny

Pierwszy korner dla gospodarzy. Cały stadion wspiera Radomiak.

2 min

Bardzo wysoko rozpoczął Radomiak. Gospodarze wyszli mocnym pressingiem.

Początek meczu

Rozpoczynamy mecz z Radomiakiem!

Piłkarze Podbeskidzia bardzo zmotywowani. Po rozmowie w kółku na stadionie rozgległo się: "Bielsko!"

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę! Do boju TSP!

Przed chwilą na murawie mogliśmy zobaczyć młodych adeptów szkółki Radomiaka, którzy w formie animacji przedstawili skład gospodarzy.

Historia pojedynków Górali z Radomiakiem nie jest zbyt bogata, ale miła dla bielskich kibiców, ponieważ z pięciu meczów cztery wygrywało Podbeskidzie.

Radomiak Radom w Fortuna 1 Lidze 2019/2020:
Pozycja w lidze: 1
Punkty: 26
Bramki: 20-12 (DOM: 11-7, WYJAZD: 9-5)
Bilans gier: 8-2-2 (DOM: 5-1-1, WYJAZD: 3-1-1)

Ostatni mecz: Wigry - Radomiak 1:4 (0:2)
Bramki: 60’ Bartczak – 34’, 45’ (k) Leandro, 72’ Karwot, 90’ Mikita
Skład Radomiaka: Kochalski – Michalski, Grudniewski, Cichocki, Abramowicz, Leandro (72’ Banasiak), Karwot, Lewandowski (63’ Kaput), Makowski, Mikita, Górski (81’ Nowak)

W składzie Górali nastąpiły dwie wymuszone zmiany. W miejsce Dimy Bashlaia zagra Aleksander Komor, a w miejsce Konrada Sierackiego zagra Jakub Bieroński. Obie roszady zostały wymuszone przez kartki.

Witamy ze stadionu w Radomiu, gdzie lokalny Radomiak będzie dziś podejmował Podbeskidzie.