Strata Bernarda przed polem karnym, piłka wędruje do Rekelsa, ten uderza, ale świetnie na róg paruje Procek.

Bida faulowany przed polem karnym rywali.

Rzut rożny

Róg dla Hutnika.

70 min
 Gol - Kacper Krzepisz

Dobrze rozegrany rzut wolny, Merebashvili zagrywa na wolne pole do Bernarda, ten podaje w pole karne, piłkę otrzymuje Bida, który strzałem z pierwszej piłki, ładuje futbolówkę pod porzeczkę.

67 min
 Rzut rożny

Róg dla gości.

61 min

Siverio dobrze się zastawia, mamy rzut wolny na połowie rywali.

60 min

Akcja Siverio na lewej stronie, wbiega w pole karne, świetnie podaje do Nnoshiriego, ale strzał Samuela kapitalnie broni bramkarz gości.

59 min
 Gol - Marco Siverio

Bida przebija się na lewej stronie boiska, zagrywa górną piłkę do Siverio, Marco świetnie ją skleja, mija obrońcę i w sytuacji sam na sam z bramkarzem, pewnym strzałem umieszecza piłkę w siatce.

57 min

Merebashvili faulowany w środku pola.

55 min
 Rzut rożny

Ziółkowski blokuje dośrodkowanie, róg dla gości.

54 min
 Rzut rożny

51 min

Strzał Merebashviliego obok bramki.

47 min

Dośrodkowanie Bidy do Merebashviliego, Mere składa się do strzału, ale jego próba uderzenia nożycami przechodzi tuż nad bramką!

Początek drugiej połowy

Skład na drugą połowę:

Procek - Ziółkowski, Batelt, Kisiel, Bernard - Mikołajewski, Lusiusz, Nnoshiri, Merebashvili, Bida - Siverio

Koniec pierwszej połowy

Strzał Rakelsa mija bramkę i sędzia kończy pierwszą część spotkania.

41 min

Dobra akcja TSP, w pole karne wpada Misztal, oddaje strzał z lewej nogi, ale tym razem na posterunku Kaczorowski.

39 min
 Rzut rożny

Dobra interwencja testowanego obrońcy, róg dla Hutnika.

35 min
 Gol - Lionel Abate

Świetna akcja Górali, krótka gra w środku pola, Misztal zagrywa prostopadłą piłkę na prawe skrzydło, tam zagrali ze sobą dwaj testowani zawodnicy, dośrodkowanie w pole karne i Abate kompletuje hat-tricka!

33 min
 Rzut rożny

Jeszcze jeden róg dla gości.

32 min
 Rzut rożny

Akcja gości, zagranie w pole karne, gdzie strzał oddaje Świątek, ale kapitalnie broni Krzepisz.

29 min

Misztal zagrywa świetną prostopadłą piłkę na prawą stronę do testowanego zawodnika, ten wycofuje do Abate i Lio zdobywa drugą bramkę w meczu.

29 min

Batelt wychodzi najwyżej w powietrze, ale jego strzał minimalnie mija bramkę Kaczorowskiego!

28 min
 Rzut rożny

Kontra Górali zaczęta od przechwytu Stryjewskiego, będziemy mieli rzut rożny.

27 min
 Rzut rożny

24 min
 Żółta kartka - Michał Batelt

Kartka dla Batelta za ostre wejście w środku pola.

23 min

Abate wykorzystuje błąd bramkarza, przechwytuje źle wybitą piłkę i zdobywa bramkę kontaktową.

22 min

Testowany zawodnik oddaje strzał ze skraju pola karnego, piłka w niewielkiej odległości mija bramkę.

18 min
 Gol

Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry, piłka trafia do zamykającego Rakelsa, który wrzuca w pole karne, najwyżej w powietrze wyskakuje Drąg, który strzałem głową podwyższa prowadzenie.

15 min
 Gol

Prostopadłe podanie zawodnika Hutnika, błąd popełnia Hlavica, który próbował zgrywać klatką piersiową do kolegi z drużyny, zagranie było niedokładne, piłkę przejął Lelek i w sytuacji sam na sam pokonał Krzepisza.

10 min

Akcja lewą stroną, Willmann podaje do Abate, ale strzał napastnika mija bramkę rywali.

9 min

Kontra Górali wyprowadzana przez Stryjewskiego, Stryjek wypuszcza podaniem Abate, który nawija jednego obrońcę, ale zagranie w pole karne zostało wybite przez obrońców.

5 min

Przechwyt Misztala w środku pola, uruchamia Stryjewskiego prostopadłym podaniem, Michał w chodzi w pojedynek z obrońcą i podaje do testowanego zawodnika, ale podanie było zbyt mocne.

3 min

Dobra akcja Willmanna na lewej stronie, dośrodkowanie wybijają obrońcy.

Początek meczu

Sędzia Wajda rozpoczął pierwszą część spotkania.

Skład na pierwszą połowę wygląda następująco:

Krzepisz - Willmann, Batelt, Hlavica, zawodnik testowany - Misztal, Małachowski, zawodnik testowany, Stryjewski, zawodnik testowany - Abate

Witamy ze stadionu w Wapienicy, gdzie już za chwilę rozegramy drugi sparing w tym roku.